Delphin Univerzális Pótláb Ágyakhoz
| Cikkszám: | 410095903 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 4.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Delphin gyártmányú pátláb több előnnyel büszkélkedhet. Az első az ellenálló és megbízható lábbiztosítási rendszer. Bevágással és nyomórugóval ellátott fém lemez több éves bevált elvéről van szó. A láb további előnye az ágyszerkezethez való egyszerű rögzítési rendszere. Nyitható csuklórészből és menetes biztosító anyából áll. A rendszer lehetővé teszi a 20–22 mm átmérőjű, kerek keresztmetszetű keretekhez való rögzítést. A láb a sorozatban gyártott horgászágyak és nyugágyak többségéhez alkalmas.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Magasság | 31–40,5 cm |
| Kiterjesztés magassága | 0–9,5 cm |
| Lábszerkezet átmérője | 2,5 cm |
| Felfekvési felület átmérője | 7 cm |