Delphin WOODY Zsebkés
| Cikkszám: | 950139002 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | 10 db raktáron |
| Egységár: | 6.089,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | DELPHIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A WOODY tipikus képviselője egy masszívabb összecsukható késnek, amelyet kihasznál a sétán az erdőben, és természetesen a horgásztúrákon is. A fogantyú valódi minőségi fa és fém kombinációja. Van rajta egy klip, amely megakadályozza a kés kiesését a zsebéből. A penge teljes hossza 85 mm, és a kombinált penge 30 mm-ét foglalja el a fogazott részt. A pengeformája spear-point (lándzsa), felső hamis penge. Dupla kúpos vágással rendelkezik, és fekete. "liner lock" pengezárral rendelkezik a pengét a fogantyú alsó részének eltolásával zárják. A WOODY- nak megvan minden fontos alkatrésze ami kell egy jó összecsukható késnek.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Műszaki paraméterek | |
| Teljes hossz | 205mm |
| Penge hossz | 85mm |
| Penge magasság | 25mm |
| Penge magasság | 3mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Súly | 168g |