Epropulsion Pótakkumulátor Evo Spirit 1.0 Plus
| Cikkszám: | ES00004-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 469.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | EPROPULSION |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Akkumulátor: 1276Wh Lithium Polymer
Áramerősség: 24.6A
Névleges feszültség: 48V
Végső töltőfeszültség: 48V
Leválasztási feszültség: 33V
Működési hőmérséklet tartomány: -10°C~40°C
Akkumulátor töltési időStandard töltés: 5.1óra Gyors töltés: 2.2óra
Élettartamuk: (80% névleges kapacitás)500 ciklus
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Akkumulátor | 1276Wh Lithium Polymer |
| Áramerősség | 24.6A |
| Névleges feszültség | 48V |
| Végső töltőfeszültség | 48V |
| Leválasztási feszültség | 33V |
| Működési hőmérséklet tartomány | -10°C~40°C |
| Akkumulátor töltési időStandard töltés | 5.1óra Gyors töltés:2.2óra |
| Élettartamuk | (80% névleges kapacitás) 500 ciklus |
HASONLÓ TERMÉKEK
Rhino Elektromos Csónakmotor BLX 80 V2 Electric Outboard Motor
-21%
Nincs raktáron
Haswing Protruar 2.0 85 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-18%
Nincs raktáron
Haswing Protruar 1.0 65 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-15%
Nincs raktáron