Epropulsion Töltő Spirit 1.0 Plus Akkumulátorhoz (12V)
| Cikkszám: | ES00005-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 30.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | EPROPULSION |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Maximális kimeneti teljesítmény: 180 W
Maximális kimeneti feszültség: 46,2 V
Kimeneti áram: 4A
Bemeneti feszültség (AC): 100 V ~ 264 V
Maximális bemeneti áram: 2A
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Maximális kimeneti teljesítmény | 180 W |
| Maximális kimeneti feszültség | 46,2 V |
| Kimeneti áram | 4A |
| Bemeneti feszültség (AC) | 100 V ~ 264 V |
| Maximális bemeneti áram | 2A |
HASONLÓ TERMÉKEK
Haswing Protruar 1.0 65 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-15%
Nincs raktáron
Haswing Protruar 2.0 85 LB Kefe Nélküli Elektromos Csónakmotor (12V)
-18%
Nincs raktáron
Rhino Elektromos Csónakmotor BLX 80 V2 Electric Outboard Motor
-21%
Nincs raktáron