Fencl Carp Gumírozott Merítőháló Max Landing Net XXL
| Cikkszám: | FN00002-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 88.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FENCL |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Fencl MAX a klasszikus, merev keret szilárdságát ötvözi egy összecsukható mechanizmussal, amely minimális szállítási méretet tesz lehetővé. Ideális választás azoknak a horgászoknak, akik nagy halak merítésénél maximálisan stabilitást igényelnek, minden fontos az egyszerű szállíthatóságnak. A rögzítőmechanizmussal ellátott, kivehető spirális karoknak a merítőszák minden horgászmódszerhez kiválóan alkalmas.
A keret eloxált alumínium csőből készült, amely ideális egyensúlyt biztosít a szilárdság, a kis tömeg és a korrózióállóság között.
A központi kereszt megmunkált, eloxált alumíniumból készül, amely nagy merevséget, hosszú élettartamot és az alkatrészek pontos rögzítését biztosítja.
Az összecsukható kialakítás spirális rögzítőmechanizmussal lehetővé teszi a karok eltávolítását a stabilitás csökkenése nélkül.
Vélemények
Paraméterek
| Max XXL merítőháló fej | 105 × 25 cm |
| Teljes merítőszák XXL | 100 cm / 1500 gramm |
| Szállítókával egységes méret | 110 × 33 cm |