Fencl Carp Premium Merítőháló 105cm/42" + Tároló Táska
| Cikkszám: | FN00001-01 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 112.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FENCL |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Fencl Carp Premium merítőháló a modern horgászok igényeire lett szabva, akik teljesítményt, megbízhatóságot keresnek. Az egyedi gyorskioldó mechanizmusnak a karok egyetlen mozdulattal könnyen összehajthatók – így a merítő pillanatok alatt össze- vagy szétszerelhető.
Úszókarok biztosítják, hogy a zsákmányt biztonságosan a vízben hagyhasd, így a bottal foglalkozol.
Ideális nagy pontyokhoz és trófeahalakhoz – prémium kivitel és részletgazdag kidolgozás jellemzi.
Választott gumírozott vagy poliészterhálóval – hogy maximálisan illeszkedjen a horgászstílusodhoz.
Minden Carp Premium merítőháló tartalmaz egy úszó habszivacs nyelet , amely segít, hogy a merítő a felszínen maradjon, amíg a halat kezeled. egy praktikus terepszínű hordtáska is jár, a tiszta és kényelmes szállításhoz hozzá és tároláshoz.
Vélemények
Paraméterek
| Hálótípus | Poliészter |
| Kar hosszú | 105 cm / 42 hüvelyk |
| Háló mélysége | 85 cm |
| Teljes hosszúság | 290 cm |
| Szállítási hossz | 105 cm |
| Súly poliészter hálóval | 1120g |
| Poliészter háló súlya | 290g |