Fox Asztal Bivvy Table
| Cikkszám: | FX01318-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 15.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Jellemzők:
- Az asztal formájának köszönhetően a lábak behajthatóak az asztal pereme alá
- Tároláskor rendkívül vékony
- Rugós, gyorszáras lábak
- Fox Cam Lock rendszer segítségével állítható lábak
- Hossza: 47cm
- Szélessége: 28cm
- Perem magassága: 2,6cm
- Súlya: 988g
- Állítható magassága: 24cm-33cm között
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossza | 47cm |
| Szélessége | 28cm |
| Perem magassága | 2,6cm |
| Súlya | 988g |
| Állítható magassága | 24cm-33cm között |