Fox Eos 1 Chair Szék
| Cikkszám: | FX01046-00 |
| Raktárkészlet: | 3 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 29.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Tulajdonságai:
- A legkisebb és legkompaktabb a három EOS modell közül
- Khaki és sötét khaki színkombináció
- Kényelmes karfa
- Párnázott huzat
- Egyszerűen összecsukható
- Állítható első lábak
- Forgó sártalppal ellátott lábak
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 4.8kg |
| Méret | 48cm széles, 38cm ülés mélység, 53cm háttámla magasság |
| Magasság | 40cm |
| Külső anyaga | 100% poliészter |
| Párnázat/töltet | 100% poliuretán |