Fox Eos 2 Bed Bojlis Ágy
| Cikkszám: | FX00926-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 61.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Jellemzői:
- Az EOS sorozat közepes méretű tagja
- Belépő szintű ágy, mely páratlan ár-értékkel rendelkezik
- Ideális a horgászattal még ismerkedők, gyerekek vagy azok számára, akik kisebb keretből gazdálkodnak, mégis Fox minőségre vágynak
- Khaki és sötét khaki színkombináció
- Perem nélküli kialakítású, így nagyobb a használható szélesség
- Lapos keret kialakítás, párnázott hab matraccal a maximális kényelem érdekében
- Hat kihúzható lábbal, melyek forgó sártalppal rendelkeznek, így bármilyen talajon megállnak
- Pánttal és csattal ellátott rendszer gondoskodik arról, hogy még hálózsákkal együtt is összecsukható legyen
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 11,5kg |
| Méret | 215cm x 89cm |
| Magasság | Minimum 32cm, Maximum 44cm |
| Összecsukva | 89cm x 86cm x 21cm |
| Külső anyaga | 100% poliészter |
| Párnázat | 100% poliuretán |