Fox Eos 2 Chair Bojlis Szék
| Cikkszám: | FX00928-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 30.889,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Tulajdonságai:
- Az EOS sorozat közepes méretű tagja
- Lehajtható háttámla
- Khaki és sötét khaki színkombináció
- Kényelmes karfa
- Párnázott huzat
- Egyszerűen összecsukható
- Állítható első lábak
- Forgó sártalppal ellátott lábak
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 5,4kg |
| Méret | 49cm széles, 41cm ülés mélység, 64cm háttámla magasság |
| Magasság | 40-50cm |
| Külső anyaga | 100% poliészter |
| Párnázat/töltet | 100% poliuretán |