Fox Eos 3 Bed Bojlis Ágy
| Cikkszám: | FX00927-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 70.569,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Jellemzői:
- Az EOS sorozat legnagyobb méretű tagja
- Belépő szintű ágy, mely páratlan ár-értékkel rendelkezik
- Ideális a horgászattal még ismerkedők, gyerekek vagy azok számára, akik kisebb keretből gazdálkodnak, mégis Fox minőségre vágynak
- Khaki és sötét khaki színkombináció
- Perem nélküli kialakítású, így nagyobb a használható szélesség
- Lapos keret kialakítás, párnázott hab matraccal a maximális kényelem érdekében
- Hat kihúzható lábbal, melyek forgó sártalppal rendelkeznek, így bármilyen talajon megállnak
- Pánttal és csattal ellátott rendszer gondoskodik arról, hogy még hálózsákkal együtt is összecsukható legyen
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Súly | 13,75kg |
| Méret | 220cm x 100cm |
| Magasság | Minimum:32cm, Maximum:44cm |
| Összecsukva | 89cm x 100cm x 21cm |
| Külső anyaga | 100% poliészter |
| Párnázat | 100% poliuretán |