Fox Gázüzemű Főzőállomás Cookware Cookstation
| Cikkszám: | FX02104-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 56.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Gázüzemű, komplett konyhai készlet
- Szabványos tűzhely konfiguráció
- Masszív, lapos, tapadásmentes grill lap
- Tapadásmentes BBQ rács
- Tapadásmentes fedél, amely akár nagy serpenyőként/wokként is használható
- A fedővel egy sütő is kialakítható
- Kompakt, összecsukható kialakítás
- Piezo gyújtás szerkezet
- Poliészter hordtáskában szállítjuk
- EN417 Propán-Bután gáztartályhoz tervezve
- 4,8 kW teljesítmény
- Méretek 33cm x 33cm x 20cm
- Csomagolt méretek: 34 cm x 34 cm x 22 cm
- Súly 4,9 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Gaztartály | EN417 Propán-Bután gáztartályhoz tervezve |
| Teljesítmény | 4,8 kW |
| Méretek | 33cm x 33cm x 20cm |
| Csomagolt méretek | 34 cm x 34 cm x 22 cm |
| Súly 4,9 kg |
HASONLÓ TERMÉKEK
Ridgemonkey Sütő És Pároló Szett Connect Pan & Griddle Granite Edition - XXL
32.189 Ft
Nincs raktáron