Fox Hálózsák Duralite 5 Season bag
| Cikkszám: | CSB056 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 63.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- 5 évszakos minősítés
- A 7 magos üreges töltet előnye, hogy megtartja az alakját, a szilikon kezelésnek köszönhetően
- Az eltolt varrásoknak köszönhetően a meleg levegő bent marad a hálózsákban
- Lábmelegítő kialakítás – a cipzáras rész röviddel a vége előtt végetér, így egy kis lábmelegítő zsebet kapunk
- A poliészter középső réteg könnyű mozgást tesz lehetővé, míg a gyapjú láb és fejrész további kényelmet és meleget kínál
- Mikroszálas alsóréteg
- Sherpa gyapjú felsőréteg
- Elakadásmentes cipzárak
- Poliészter, elakadásmentes belső terelőlap
- Nagyméretű belső cipzártakarók
- Párnatartóval ellátott alsóréteg
- Méret: hossz 202cm x szélesség 78cm
- Súly: 4.95kg
- Elcsomagolt méret: 46cm x 46cm átmérő
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | hossz 202cm x szélesség 78cm |
| Súly | 4.95kg |
| Elcsomagolt méret | 46cm x 46cm átmérő |