Fox Hálózsák Ventec All Season bag
| Cikkszám: | CSB079-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- 3 évszakos és 5 évszakos hálózsák egyben
- Cipzáras, kivehető, thermo belső hálózsákkal van ellátva
- A belső réteg eltávolításával a hihetetlenül meleg 5 évszakos hálózsákból kényelmes, 3 évszakos hálózsákot kapunk
- A belső zsák teljesen kifordítható
- A belső zsák mikro gyapjú alapréteggel és sherpa gyapjú felső réteggel rendelkezik, vagy a kifordításával tetszés szerint poliészter bélésűre alakítható
- A külső 3 Season hálózsák poliészter középső résszel rendelkezik, mikropolár fej- és lábrészekkel, amelyek meleget és kényelmet biztosítanak.
- Ventec vízálló külső szövet
- A szilikonnal kezelt 7 magos, üreges szálakból álló töltet előnyei, hogy a töltet az igényekhez mérten igazodik és felveszi a horgász alakját
- Az eltolt panel varrás segít bent tartani a meleg levegőt
- Sima futású, nagy teherbírású cipzárok
- Beakadásgátló poliészter védőszalaggal ellátva
- Nagyméretű belső polár terelő elemek
- Párnatartó az alaprétegben
- Fej- és lábrésznél rugalmas zseb, valamint középen gumis heveder található, amellyel a legtöbb ágyhoz rögzíthető
- A fej- és lábrészek zsebein kivágások találhatók, így az ágy két végén lévő önálló lábak alkalmazása esetén is használható.
Ventec All Season Sandard
- Méretek: 94cm x 213cm
- Csomagolási méretek: 50cn x 45cm átmérő
- Súlya: 6,5kg
- Anyaga: Külső / Bélés / Töltet: 100% poliészter
Ventec All Season XL
- Méretek: 107cm x 220cm
- Csomagolási méretek: 52cm x 46cm átmérő
- Súlya: 6,9kg
- Anyaga: Külső / Bélés / Töltet: 100% poliészter
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Ventec All Season Sandard | |
| Méretek | 94cm x 213cm |
| Csomagolási méretek | 50cn x 45cm átmérő |
| Súlya | 6,5kg |
| Anyaga | Külső / Bélés / Töltet:100% poliészter |
| Ventec All Season XL | |
| Méretek | 107cm x 220cm |
| Csomagolási méretek | 52cm x 46cm átmérő |
| Súlya | 6,9kg |
| Anyaga | Külső / Bélés / Töltet:100% poliészter |
HASONLÓ TERMÉKEK
Korda Thermakore Pillow Small/Large - párna "kicsi" vagy "nagy" méretben
12.589 Ft -tól
Nincs raktáron