Fox Hálózsák Voyager sleeping bag
| Cikkszám: | CSB081-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Meleg, kényelmes 4 évszakos hálózsákok
- Puha, poliészter Voyager Marl külső anyag
- Mikro polár bélésű alapréteg és sherpa gyapjú bélelt felső réteg a meleg megtartása és a kényelem érdekében
- A nagyméretű gyapjú belső terelőlemez biztosítja, hogy a hő ne távozzon a cipzáron keresztül
- A szilikonnal kezelt 7 magos, üreges szálakból álló töltet előnyei, hogy töltet az igényekhez mérten igazodik és felveszi a horgász alakját
- Az eltolt panelvarrás segít bent tartani a meleg levegőt
- 10 mm-es cipzárak biztosan nem akadnak el, ha gyorsan kell kikelni az ágyból, amikor megérkezik a várva várt kapás
- Rugalmas rögzítőpánt – a legtöbb piacon kapható ágyhoz használható
- Meleg lábzseb kialakítás – a cipzárak a lábrésznél nem futnak ki a hálózsák végéig, így hőzseb jön létre a láb körül
- Párnatartó kapucni
- Rugalmas fej- és lábrész rögzítő zsebek, amelyek az ágyak végén elhelyezett lábakkal együtt is használhatóak
- Fő külső anyag: 100% poliészter, bélés/töltet: 100% poliészter, betét: 100% poliészter
Voyager Compact hálózsák:
- Méretek: 210cm (Ho) x 88cm (Szé)
- Csomagolási méretek: 48cm x 19cm átmérő
- Súlya: 3,4kg
Voyager Standard hálózsák:
- Méretek: 213cm (Ho) x 94cm (Szé)
- Csomagolási méretek: 48cm x 32cm átmérő
- Súlya: 3,9kg
Voyager hálózsák XL:
- Méretek: 220cm (Ho) x 107cm (Szé)
- Csomagolási méretek: 55cm x 34cm átmérő
- Súlya: 4,3kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Voyager Compact hálózsák | |
| Méretek | 210cm (Ho) x 88cm (Szé) |
| Csomagolási méretek | 48cm x 19cm átmérő |
| Súlya | 3,4kg |
| Voyager Standard hálózsák | |
| Méretek | 213cm (Ho) x 94cm (Szé) |
| Csomagolási méretek | 48cm x 32cm átmérő |
| Súlya | 3,9kg |
| Voyager hálózsák XL | |
| Méretek | 220cm (Ho) x 107cm (Szé) |
| Csomagolási méretek | 55cm x 34cm átmérő |
| Súlya | 4,3kg |
HASONLÓ TERMÉKEK
Korda Thermakore Pillow Small/Large - párna "kicsi" vagy "nagy" méretben
12.589 Ft -tól
Nincs raktáron