Fox Külső Akkumulátor Halo Wireless Powerbank 27K (27000mAh)
| Cikkszám: | FX01230-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 36.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Vezeték nélküli töltő, mely kompatibilis a legújabb telefonokkal. LCD kijelzőjének köszönhetően jól látható a töltés és a töltöttségi szint.
Jellemzői:
- Vezeték nélküli töltő, mely kompatibilis a legújabb telefonokkal
- Vezetékes töltési lehetőség
- Bemenetek: Micro USB, USB-C, Lightning
- Kimenetek: 2x USB, USB-C, vezeték nélküli
- LCD kijelző, mely mutatja a töltést és a töltöttségi szintet
- IP65-ös vízállósági tanúsítvány
- Megbízható Li-Polymer akkumulátor
- Kapacitás - 26800mAh
- Egy iPhone 12 (vagy hasonló) telefon esetén 6 teljes töltésre számíthatunk
- A mellékelt töltővel a töltési idő 6.5 óra
- Méret - 173mm x 88mm x 34mm
- Súly - 575gr
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Lightning bemenet | DC 5V-2A / 9V-2A |
| Micro bemenet | DC5V-2A / 9V-2A |
| USB-C bemenet | (18W PD) 5V-2A / 9V-2A |
| Kimenet | |
| USB-C kimenet | (20W PD ) 5V-3A / 9V-2.2A / 12V-1.5A |
| USB1-2 kimenet | DC 4.5V/5A/ 5V/4.5A 9V/2A 12V/1.5A |
| Vezeték nélkül | 10W max |