FOX R1 Camo Chair Terepszínű Szék
| Cikkszám: | FX00188-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 42.799,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A Fox R1 Camo Chair Terepszínű szék a lehető legkényelmesebb, és legjobban felszerelt horgászfotel, ez a szék mindent tud, amire a horgásznak szüksége lehet.
Jellemzői:
- Magas sűrűségű bordázott szivacs párnázat finom polár borítással
- A háttámla állító csavar segítségével ön a kedvének megfelelően állíthatja be a támla dőlésszögét
- Négy, állítható hosszúságú láb, melyek végén található lapos, nagyméretű talpai tökéletes kényelmet biztosítanak a legegyetlenebb talajon is
- Acélváz, melynek köszönhetően rendkívül erős, hogy megfeleljen a legnagyobb horgászoknak is
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Ülésmagasság állítható | 36 - 43cm |
| Háttámla magassága | 53cm |
| Ülés szélessége | 53cm |
| Összecsukva | 64x57x20cm |
| Súlya | 5,5kg |