FOX R3 Kingsize Camo Bedchair Terepszínű Ágy
| Cikkszám: | FX00187-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 98.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez az új sorozata az R –Series Camo ágynak kerül a korábbi Royale ágy sorozatunk helyére és három típusban kapható – R1 (Kompakt), R2 (Normál) és R3 (Kingsize). Az ágyaknak egyedi terepszínű mintázata van a matrac teljes hosszában, alacsonyra tervezték és a derékrésznél támasz található a nagyobb kényelem érdekében.
Jellemzői:
- Lapos kialakítás a legnagyobb kényelemért
- Perem nélkül a maximális szélességért
- Teljes mértékben alátámasztott derék rész, így a matrac nem süpped be
- Polár, párnázott matrac
- Fox terep mintával szegélyezve
- Extrán párnázott fejrész
- Dupla zsanér a hálózsák rögzítéséhez
- Egyedül álló oldalpántokkal a kompakt szállításhoz
- Nagy forgatható sártalpakkal
- 6 állítható láb
- Három méretben
- Külső anyaga 100% poliészter, Töltet 100% poliuretán
Youtube videók
Vélemények
Paraméterek
| Méret | 220cm x 100cm x 40cm |
| Maximum magasság | 50cm |
| Szállítási méret | 100cm x 100cm x 30cm |
| Súly | 14.6kg |