Fox Radartartó Echo Sounder Mount
| Cikkszám: | FX02113-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 33.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- A Fox Echo Sounder Mount a lehető legjobb rögzítést, biztonságot és rugalmasságot garantálja a halradar szonárjához a csónakunkon
- Az erős és könnyű tartó lehetővé teszi, hogy a szonár tökéletes helyzetben legyen, még zord körülmények között is
- A „Quick Adjust Handle” segítségével könnyedén felemelheted a jelátalakítót, így biztosítva, hogy sekély vízben ne érje el a feneket
- 360 fokban állítható szonár rögzítő tengely
- Rozsdamentes acél rögzítőlap
- Tartozik hozzá egy rögzítő lemez, amely lehetővé teszi a szonár rögzítését
- Az Echo Sounder Plate széles körűen állítható és leszerelhető
- Több rögzítési pont található a lemezen, amely lehetővé teszi a különböző márkájú szonárok felszerelését
- A legtöbb pontyhorgászathoz használt csónakhoz illeszkedik
- Teljes hossz: 91cm
- Súly: 1,8 kg
- Konzol anyaga: Nylon
- Tengely anyaga: alumínium
- Jelátalakító anyaga: Rozsdamentes acél
- Szállítási súly: 2kg
- Szállítási méret: 83cm/30cm/18cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Teljes hossz | 91cm |
| Súly | 1,8 kg |
| Konzol anyaga | Nylon |
| Tengely anyaga | alumínium |
| Jelátalakító anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szállítási súly | 2kg |
| Szállítási méret | 83cm/30cm/18cm |