Fox Sátor EOS Social Shelter
| Cikkszám: | FX02110-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 103.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Gyorsan felállítható közösségi sátor
- Tökéletes hosszú beszélgetésekhez és barátokkal/családdal szervezett közös programokhoz
- A fő sátor felállításához nem kell külön merevítő rudakat használni
- Az egyedi összecsukható keret és a hozzá tartozó feszítő rudak egyszerű felállítást biztosítanak
- A sátrat akár egy személy is könnyedén felállíthatja
- Három szúnyoghálós szellőzőnyílás
- Tetőszellőző
- Erős acél váz
- Feszítőzsinórok
- A mellékelt két leszúrókaró segítségével az ajtót előtetővé alakíthatjuk
- 8000mm-es víznyomásnak ellenálló anyag
- Aljzattal és 21db leszúróval szállítjuk a dupla cipzáras táskában
- Méretek: 340cmx290cmx205cm (MéxSzéxMa)
- 165cm-es ajtómagasság
- Súlya: 17kg
- Szállítási méretek: 150cm x 26cm x 26cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Anyag | 8000mm-es víznyomásnak ellenálló anyag |
| Tartozék | Aljzattal és 21db leszúróval szállítjuk a dupla cipzáras táskában |
| Méretek | 340cmx290cmx205cm (MéxSzéxMa) |
| Ajtómagasság | 165cm |
| Súlya | 17kg |
| Szállítási méretek | 150cm x 26cm x 26cm |