Fox Sátor Frontier X CAMO + CAMO vapour peak Ltd Edition
| Cikkszám: | CUM310 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 401.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
FRONTIER:
- Egyedi Camo mintás VenTec anyag, “sötétített” laminált béléssel
- 20,000mm víznyomásnak ellenálló anyag
- Egyedi szabadalmaztatott ETS (Egyszerűen megfeszíthető rendszer), megerősített alumínium fővázzal
- Könnyen, gyorsan felállítható és összecsukható
- Könnyített alumínium váz
- Magas, egyenes hátsórésszel rendelkezik a nagyobb hely és fejrész érdekében
- Fröccsöntött könyökcsuklók, csatlakozási pontok a tökéletes vázillesztésért
- A könyökök rögzítőkapoccsal lettek ellátva a párásodásgátló rögzítéséhez
- A váz leengedhető a magasság csökkentése érdekében
- Camo szúnyoghálós szellőző található a hátsó részen
- Minden időben használható szellőzők, köszönhetően a rögzítőpontoknak, így esőben is használható
- Zárt első panel, három ajtóváltozattal: zárt, átlátszó és Camo szúnyoghálós
- Négy hálós tárolózseb belül, kettő elől és kettő hátul
- Középső akasztóhurok
- Feszítőpántok
- Extra rögzítőpontokkal, amelyek zsinórja a cövekzsákban található
- Nagy teherbírású sátoraljzat, egyedi sátorbelépővel
- Nagy teherbírású, cam lok csatlakozós viharlábak
- Dupla cipzáras hordozótáskával
- 100% Poliészter
FRONTIER X (A felsorolt Frontier jellemzőkön felül még a következőkkel rendelkezik):
- A Frontierhez képest megnövelt magasság és alapterület
- 1+ személyes méretű sátor
- Méretek: 260cm x 198.5cm x 140cm
- Súly: 14kg
- Elcsomagolt méret: 147cm x 25cm Ø
- Mind a 3 model párásodás gátló ponyvával kerül forgalomba
- Egy úgynevezett vihar csúcsot hoz létre, amely nagyobb védelmet nyújt a szél és az eső ellen.
- Csökkenti a páralecsapódást a sátor teteje körül
- Meleg időben, az árnyékoló tulajdonságának köszönhetően, csökkenti a belső hőmérsékletet
- 100% poliészter
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méretek | 260cm x 198.5cm x 140cm |
| Súly | 14kg |
| Elcsomagolt méret | 147cm x 25cm Ø |