Fox Sátor Frontier X Camo Deluxe Extension
| Cikkszám: | CUM351 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 258.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Egyedi Fox Camo mintás, VenTec 20.000mm-es víznyomásnak ellenálló anyag színes laminálással
- Könnyű alumínium keret
- Fox Cam-Lok kerettartók
- 2 x botrögzítő pánt
- A Deluxe Extension extra fedett teret biztosít
- Csökkenti a páralecsapódást
- Meleg időben növeli az árnyékot, csökkenti a belső hőmérsékletet
- Plusz árnyékolt területet hoz létre a sátor előtt
- A zárt oldalfalak teljesen eltávolíthatók, vagy szúnyoghálós panelekre cserélhetők
- Az előlap teljesen eltávolítható, vagy szúnyoghálós előlapra cserélhető
- Az előlap két ajtóval rendelkezik, átlátszó PVC és zárt
- Dupla, különböző magasságú rögzítési pontok az egyenetlen talaj kiegyenlítésére
- Feszítőzsinór rögzítési pontok, zsinórral, tárolózsákban
- Nagy teherbírású aljzattal kapható
- Szúnyoghálós oldalpanelek a csomagban
- Szúnyoghálós előlap a csomagban
- Dupla cipzáras hordtáska
- Anyaga: 100% poliészter
- 12db leszúróval
Frontier X
- Méretek: 150cmx260cmx155cm
- Súlya: 11,5kg
- Csomagolt méretek: 125cmx28cmx20cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Anyaga | 100% poliészter |
| Leszúró | 12db leszúróval |
| Méretek | 150cmx260cmx155cm |
| Súlya | 11,5kg |
| Csomagolt méretek | 125cmx28cmx20cm |