Fox Sátor Retreat Brolly System incl. Vapour infill
| Cikkszám: | CUM326 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 258.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Az első brolly system, amely egy teljesen kivehető belső kupolával rendelkezik (available separately)
- Ez a tökéletes brolly system mindent tartalmaz, amit egy modern pontyhorgász elvárhat egy brollytól
- Khaki szín, Ventec szövet
- 20 000mm-es víznyomásnak ellenálló anyag
- Cipzáras, teljesen kivehető első pannellel szállítjuk, amely három féle ajtóval rendelkezik: átlátszó PVC, tömör khaki és Fox Camo mozzy szúnyogháló
- Minden elülső ajtó kétirányú cipzárral rendelkezik, a variálható ajtónyitás érdekében
- Az elülső panelen Fox Camo mintázatú oldalsó, szúnyoghálós ablakok találhatók a nagyobb légáramlás és jobb láthatóság érdekében, miközben továbbra is védve vagyunk a nemkívánatos látogatóktól
- A Retreat Brolly Camo Mozzy Screen szúnyogháló panel opcionálisan később is megvásárolható
- Eltávolítható belső páravédővel van ellátva, amely csökkenti a páralecsapódást és javítja a komfortérzetet (a páravédőt a brollyval együtt el lehet csomagolni)
- Az eredeti, gomb nélküli kioldó STS Equipped rendszerrel rendelkezik, amely maximális fejteret biztosít számunkra (ahogy azt Supa Brolly-nál már megszoktátok)
- Meghosszabbított, 152 cm-es (60ins) kialakítás 8 mm-es üvegszálas kerettel a masszív megjelenés érdekében
- 4 hátsó merevítő érinti a talajt a nagyobb stabilitás megtartásáért
- A meghosszabbított oldalszoknyák extra védelmet nyújtanak az időjárás viszontagságaival szemben
- Hátsó Fox Camo szúnyoghálós szellőzőnyílások a jobb szellőzés érdekében
- Elől esőelvezető vályúval felszerelve
- További jellemzők: botrögzítő hevederek, több szintű rögzítési pont a variálható magasságért, tömörített műanyagból készült kupola gumi haranggal
- Rövid menetes középső rúd a könnyű és gyors felállításhoz (2 x 90cm-es elülső és 2 x 60cm-es oldalsó viharlábakkal együtt)
- Védőkupakok az oldalsó viharlábak rögzítéséhez, szállításkor a rögzített lábak biztonságosabbak
- Nagy teherbírású sátoralj egyedi ajtóbejárati csatlakozóval
- Nagy teherbírású leszúrók
- Strapabíró hordtáska, amely teljes hosszban cipzáras
- Fő külső anyag: 100% poliészter
- Méretek: 262cm x 178cm, magasság: 128cm
- Méretek csomagolva – 177cm x 23cm x 23cm
- Csomagolt súlya: 13 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Anyaga | Khaki szín, Ventec szövet |
| 20 000mm-es víznyomásnak ellenálló anyag | |
| Fő külső anyag | 100% poliészter |
| Méretek | 262cm x 178cm, magasság 128cm |
| Méretek csomagolva | 177cm x 23cm x 23cm |
| Csomagolt súlya | 13 kg |