FOX Super Deluxe Recliner Chair Fotel
| Cikkszám: | FX00991-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 81.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Ez a jól átgondolt, továbbfejlesztett formatervezésű fotel nyugodtan kijelenthető, hogy tökéletes választás azon horgászoknak, akik páratlan kényelemre vágynak a vízparton. Igazából inkább mondható egy trónnak, mintsem egy széknek. Valóban azt kapja majd, amiért fizetett, hisz ez a kicsike igazán kényelmes.
Jellemzői:
- Hihetetlenül kényelmes, kihúzható horgásszék
- Kétrétegű szivaccsal ellátott ülőfelület, finom gyapjú bevonattal a maximális komfort érdekében
- 500D poliészter külső anyag, egyedi Fox camo mintával
- Deluxe finom gyapjú bélésű fejtámla, melynek állítható a magassága és dőlésszöge
- Camo neoprén karfa
- Extra magas állítható lábak
- Oldalsó zseb
- A zseb elhajtható és tépőzárral rögzíthető a szék alatt
- Csavaros lábállítás
- Egyedi deréktámasz a hosszantartó kényelemért
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Maximális terhelés 150kg | |
| Ülés magasság | 45-60cm |
| Ülés szélesség | 60cm |
| Háttámla magasság | 60cm |
| Súly | 9kg |