Fox Szék EOS Lounger Chair
| Cikkszám: | FX02159-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 47.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Kényelmes „vödör” stílusú kagyló szék
Párnázott poliészter ülőfelület
Párnázott mikropolár kartámasz
Duplán párnázott mikropolár fejtámla
Háttámla 4 pozícióban állítható
4 állítható láb
Szélesség: 75cm
Ülésmélység: 53cm
Hátmagasság: 75cm
Ülésmagasság: 33cm: 48cm
Összecsukott méret: 75cm x 75cm x 20cm
Súlya: 7,3kg
Fő külső anyag: 100% poliészter, párnázat 100% poliuretán
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szélesség | 75cm |
| Ülésmélység | 53cm |
| Hátmagasság | 75cm |
| Ülésmagasság | 33cm:48cm |
| Összecsukott méret | 75cm x 75cm x 20cm |
| Súlya | 7,3kg |
| Fő külső anyag | 100% poliészter, párnázat 100% poliuretán |