Fox Szék Lounger Chair
| Cikkszám: | FX02059-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 48.499,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Rendkívül kényelmes, kerek, összecsukható szék
Erősen párnázott a maximális kényelem érdekében
Kopásálló poliészter hát és külső
Szuper kényelmes mikro polár ülés és fejtámla
Oldalsó tárolózseb
Két hordozó fogantyú
Hordtáskával szállítjuk
- Ülésmagasság: 40 cm
- szélesség: 85 cm
- Ülésmélység: 52 cm
- Hátmagasság: 58 cm
- Csomagolási méretek: 42,5 cm x 32 cm x 98 cm
- Súly: 7 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Ülésmagasság | 40 cm |
| szélesség | 85 cm |
| Ülésmélység | 52 cm |
| Hátmagasság | 58 cm |
| Csomagolási méretek | 42,5 cm x 32 cm x 98 cm |
| Súly | 7 kg |