Fox Szék Voyager folding guest chair
| Cikkszám: | FX02160-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 22.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | FOX |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Könnyű és kompakt összecsukható szék
- Voyager Marl anyagból készül
- EVA borítás a kartámaszokon
- Voyager zöld keret
- Méretek: szélesség: 51cm, ülésmélység: 40cm, háttámla magassága: 58cm, magasság: 20cm
- Súlya: 2,75kg
- Huzat Külső anyaga: 100% kationos festett poliészter
- Töltet anyaga: 100% polietilén
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méretek | szélesség 51cm |
| Ülésmélység | 40cm |
| áttámla magassága | 58cm |
| Magasság | 20cm |
| Súlya | 2,75kg |
| Huzat Külső anyaga | 100% kationos festett poliészter |
| Töltet anyaga | 100% polietilén |