Garmin Halradar echoMAP™ - UHD 92sv + GT56UHD (szondával)
| Cikkszám: | GN00010-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 663.589,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | GARMIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
KEVESEBB KERESGÉLÉS, MÉG TÖBB HORGÁSZAT.
Ez a napfénynél is olvasható, 22,9 cm képátlójú chartplotter gyorskioldású tartóval és ultra-nagy felbontású pásztázószonárral, valamint CHIRP hagyományos radarral is rendelkezik.
Horgássz magasabb színvonalon!
SZONÁR TÁMOGATÁS
Ez a chartplotter számos Garmin jeladót támogat (külön vásárolható), akár a Panoptix LiveScope™ rendszert is, mellyel a hajó körüli információk valós időben láthatók.
ÉLÉNK SZÍNPALETTA
Nagykontrasztú, élénk színek segítik a célok jó elkülönülését a szonárképen.
TARTOZÉK GT56 JELADÓ
A GT56 jeladó Garmin CHIRP hagyományos és ultra-nagy felbontású ClearVü és SideVü pásztázó üzemmódot is támogat. A három pásztázó frekvenciával és a 20%-kal nagyobb hatósugárral UHD SideVü módban minden mélységben csúcsteljesítményt biztosít.
OPCIONÁLIS TÉRKÉPEK
Tapasztald meg a kiemelkedő lefedettséget, melyet az opcionális, Garmin és Navionics tartalmakat is ötvöző g3 Vision biztosít partközelben.
QUICKDRAW CONTOURS
Hozz létre egyedi horgásztérképeket a képernyőn 30 centiméteres kontúrokkal. Az adatokat tartsd meg magadnak, vagy oszd meg a QuickDraw™ közösséggel a Garmin Connect™ -en3.
Kapcsolódás a hajón.
HÁLÓZATRA KÉSZ
Ha több kompatibilis ECHOMAP UHD vagy ECHOMAP Ultra eszköz van a hajón, akkor információkat - például szonárokat, felhasználói adatokat - oszthatsz meg közöttük (7" és 9"-os készülékek).
NMEA 2000® AND NMEA 0183 HÁLÓZATOK
Csatlakozz kompatibilis autopilothoz, digitális kapcsolókhoz, időjárási rendszerhez, Fusion-Link ™ audiorendszerhez, médiához, VHF-hez, AIS-hez és egyebekhez a képernyőddel.
ACTIVECAPTAIN® ALKALMAZÁS
Beépített Wi-Fi® kapcsolódás az ingyenes mobile alkalmazáshoz, mellyel elérheted a OneChart™ funkciókat, okos értesítéseket, szoftverfrissítést, a Garmin Quickdraw™ közösséget és számos egyebet1.
FORCE® TROLLING MOTOR KOMPATIBILITÁS
Irányítsd hajódat útpontokhoz, kövess nyomvonalakat a legerősebb, leghatékonyabb trolling motorral, melyet a Chartplotterről vezérelhetsz.
- ActiveCaptain alkalmazás szükséges arra alkalmas okostelefonnal
- Megfelel az ISO 13342 szabványnak
- Alkalmazás szükséges arra alkalmas okostelefonon
A Wi-Fi a Wi-Fi szövetség bejegyzett védjegye.
Vélemények
Paraméterek
| Méret (Szél. X Mag. X Mélys.) | 28.2 x 16.4 x 6.0 cm |
| Kijelző méret | 19.9 x 11.3 cm; 22.9 cm képátló |
| Kijelző típus | WVGA színes |
| Súly | 1.0 kg |
| Átviteli teljesítmény | Hagyományos:350 W, ClearVü/SideVü:500 W |
| Vízállóság | IPX7 |
| GPS vevő típusa | 5 Hz GPS |
| Beépített memória/memóriakártya | 1 microSD foglalat |
| Térképkezelés | BlueChart g3 kompatibilis |
| Felbontás | 400 x 800 képpont |
| QuickDraw Contours támogatás | Igen |
| Útpontok/Kedvencek/helyszínek | 5000 |
| Útvonalak/Nyomvonalak | 100/50000 pontos nyomvonalnapló (50 menthető) |
| Támogatott frekvenciák | UHD ClearVü/SideVü:455/800/1000 kHz; Hagyományos CHIRP:150-240 kHz |
| Vezeték nélküli technológiák | Wi-Fi |