Garmin Striker Vivid 4cv GPS Halradar
| Cikkszám: | GN00005-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 88.129,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | GARMIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
TIÉD A VÁLASZTÁS
Lásd a halakat és a mederszerkezetet a legnagyobb részletességgel és az általad választott színösszeállítással. A STRIKER Vivid 4cv-vel a helyzeted is láthatod a szonárképen túl.
A szonárkép színe sokat elárul a horgászstílusodról. 7 féle élénk téma választható.
Micsoda látvány! A mellékelt jeldóval CHIRP hagyományos és ClearVü nézetet is elérhetsz.
Soha többet ne veszítsd el kedvenc helyed. Használd az útpont jelölést, hogy visszatalálj.
Csak megemlítjük, hogy a felszín alatti mederképet akár 30 centis kontúrokkal is megjelenítheti.
Új módon láthatod a víz alatti részeket.
TISZTA, SZÍNES SZONÁRKÉP
Válassz 7 új élénk szonárkép közül, hogy a halakat és a mederszerkezetet a maximális kontrasztban és tisztaságban lásd a 10,2 cm-es kijelzőn.
ALAPTARTOZÉK JELADÓ
Használd a mellékelt GT20-as jeladót a Garmin CHIRP hagyományos szonár és a CHIRP ClearVü megtapasztalásához.
ÚTPONT MEGJELÖLÉS
Ha többet akarsz fogni, tudnod kell, hol kapnak a halak. Használd az útpont megjelölés funkciót a kedvenc/érdekes pontokhoz, így könnyen visszatalálhatsz ezekre.
NAGY ÉRZÉKENYSÉGŰ GPS VEVŐ
Tervezz és hozz létre útvonalakat, és tekintsd meg hajód sebességét a kijelzőn a nagy érzékenységű GPS segítségével.
QUICKDRAW CONTOURS
Senki sem ismeri jobban azokat a vizeket, ahol te horgászol. A STRIKER Vivid 4cv halradarral akár 2 millió hektár térképet tárolhatsz.
TARTOZÉK SZERELÉSI ANYAGOK
A STRIKER Vivid 4cv halradar egy dönthető tartót, valamint fartükrös és a orrmotorra felszereléséhez szükséges tartót tartalmaz.
Youtube videók
Vélemények
Paraméterek
| Méret (Szél. X Mag. X Mélys.) | 9,8 x 17,4 x 4,5 cm |
| Kijelző méret | 10,2 cm |
| Kijelző típus | QSVGA színes |
| Súly | 0,3 kg |
| Átviteli teljesítmény | 300 W (RMS) |
| Térképkezelés | QuickDraw Contours |
| Felbontás | 272 x 480 képpont |
| QuickDraw Contours támogatás | Igen |
| Támogatott frekvenciák | Hagyományos:50/77/200 kHz; Chirp:közepes és magas; ClearVü 260/455/800 kHz |