Garmin Striker Vivid 7sv GPS Halradar
| Cikkszám: | GN00007-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 264.609,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | GARMIN |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
TIÉD A VÁLASZTÁS
Lásd a halakat a lehető legrészletesebben, válaszd ki a kijelző szinét, jelölj meg érdekes pontokat a STRIKER Vivid 7sv készülékkel.
A szonárkép színe sokat elárul a horgászstílusodról. 7 féle élénk téma választható.
Micsoda látvány! A mellékelt jeldóval CHIRP hagyományos, ClearVü és SideVü nézetet is elérhetsz.
Soha többet ne veszítsd el kedvenc helyed. Használd az útpont jelölést, hogy visszatalálj.
Csak megemlítjük, hogy a felszín alatti mederképet akár 30 centis kontúrokkal is megjelenítheti.
A Wi-Fi® kapcsolat a lehetőségek tárházát kínálja a vízen.
Új módon láthatod a víz alatti részeket.
TISZTA, SZÍNES SZONÁRKÉP
Válassz 7 új élénk szonárkép közül, hogy a halakat és a mederszerkezetet a maximális kontrasztban és tisztaságban lásd a 17,8 cm-es kijelzőn.
ALAPTARTOZÉK JELADÓ
Használd a mellékelt GT52-es jeladót a Garmin CHIRP hagyományos szonár, valamint a CHIRP ClearVü és a CHIRP SideVü képalkotás megtapasztalásához.
ÚTPONT MEGJELÖLÉS
Ha többet akarsz fogni, tudnod kell, hol kapnak a halak. Használd az útpont megjelölés funkciót a kedvenc/érdekes pontokhoz, így könnyen visszatalálhatsz ezekre.
NAGY ÉRZÉKENYSÉGŰ GPS VEVŐ
Tervezz és hozz létre útvonalakat, és tekintsd meg hajód sebességét a kijelzőn a nagy érzékenységű GPS segítségével.
QUICKDRAW CONTOURS
Senki sem ismeri jobban azokat a vizeket, ahol te horgászol. A STRIKER Vivid 7sv halradarral akár 2 millió hektár térképet tárolhatsz.
WI-FI KAPCSOLAT
Csatlakozz az ActiveCaptain® alkalmazáshoz útpontok átviteléhez, intelligens értesítések fogadásához (beleértve a szoftverfrissítést is) és a Garmin Quickdraw ™ közösség eléréséhez.
TARTOZÉK SZERELÉSI ANYAGOK
A STRIKER Vivid 7sv halradar egy dönthető tartót, valamint fartükrös és a orrmotorra felszereléséhez szükséges tartót tartalmaz.
Youtube videók
Vélemények
Paraméterek
| Méret (Szél. X Mag. X Mélys.) | 23,5 x 14 x 5,8 cm |
| Kijelző méret | 17,8 cm |
| Kijelző típus | WVGA színes |
| Súly | 0,8 kg |
| Átviteli teljesítmény | 500 W (RMS) |
| Vízállóság | IPX7 |
| GPS vevő típusa | GPS |
| Térképkezelés | QuickDraw Contours |
| Felbontás | 800 x 480 képpont |
| QuickDraw Contours támogatás | Igen |
| Támogatott frekvenciák | Hagyományos:50/77/200 kHz; Chirp:közepes és magas; ClearVü és SideVü 260/455/800 kHz |
| Vezeték nélküli technológiák | Wi-Fi |