Guru Feeder Bot N-Gauge Pro Feeder 360cm 3 részes - 1-60g
| Cikkszám: | GR00230-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 79.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | GURU |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az N-Gauge Pro 12’ Feeder a tökéletes botválasztás közepes és hosszú távú feederezéshez tavon és természetes vizeken egyaránt.
A 360cm-es hossz ideálissá teszi ezt a botot 40 méternél hosszabb távokhoz, és lágy, progresszív akcióval rendelkezik, de megnövelt szilárdságnak köszönhetően a bot feszes, ezzel javítva a dobási távolságot és a pontosságot.
A 12”-es N-Gauge Feeder ideális az év minden hónapjában használva, legyen szó nagy testű halak horgászatáról vagy akár egy pörgős kishalazásról.
Ezt a botot úgy tervezték, hogy kielégítse a hosszabbtávolságú feeder horgászat igényeit.
Az N-Gauge Pro 12’ Feeder három részből áll, és három prémium minőségű karbon 2,5 mm-es N-Gauge Pro LT Quivertip-vel van ellátva, melyek tökéletes harmóniában vannak a bottal.
Az N-Gauge Pro LT Quivertips pontosan ugyanazokkal az Anti-Tangle Sea-Guide rozsdamentes keretekkel és Slim LS cirkónium-kerámia gyűrűkkel rendelkezik, mint az összes N-Gauge bot.
Az összes N-Gauge Pro Quivertip tökéletesen illeszkedik a sorozat feeder botjainak első tagjához, így akár erősebb, vagy lágyabb spiccel is szerelhetjük botunkat
Az N-Gauge Pro LT sorozatban több Quivertip méret is kapható külön-külön; 0,5oz, 0,75oz, 1oz, 1,5oz és 2oz, vagyis minden szituációhoz van egy spicc.
Vélemények
Paraméterek
| Bothossz | 360cm |
| Tagok száma | 3db |
| Dobósúly | 1-60g |
| Súly | 200 g |
| Ajánlott zsinór méret | 0,20mm-0,28mm |
| Mellékelt spiccek | 1oz, 1,5oz és 2oz |