Haldorádó Purple Feeder Zsinór
| Cikkszám: | HD00192-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
Haldorádó Purple Feeder Zsinór - 0,18mm/300m/4,55kg
|
HD00192-00
|
Nincs raktáron
|
1.789 Ft
|
|
|
|
Haldorádó Purple Feeder Zsinór - 0,20mm/300m/5,65kg
|
HD00193-00
|
Nincs raktáron
|
1.789 Ft
|
|
|
|
Haldorádó Purple Feeder Zsinór - 0,25mm/300m/7,52kg
|
HD00194-00
|
Nincs raktáron
|
1.789 Ft
|
|
|
|
Haldorádó Purple Feeder 0,22mm/300m - 6,28 kg
|
HD00252-00
|
Nincs raktáron
|
1.489 Ft
|
|
Leírás
Purple Feeder zsinór
Sokféle kiszerelésű, színű és tulajdonságú zsinórt árulunk, melyek között szinte minden pontyhorgász technikához és horgászati körülményhez megtalálható a megfelelő típusú, illetve méretű változat. Ezek közül talán a kifejezetten feederzéshez kínált alternatívák a legnépszerűbbek, így folyamatosan igyekszünk haladni a trendekkel, vásárlói igényekkel. A korábban megjelent piros és kék monofil Haldorádó zsinórok mellett, a kéréseket figyelembe véve, ettől az évtől ez a termékcsalád már kapható fekete és lila színben is.
A Haldorádó Black Feeder és Purple Feeder a céltudatos feederhorgászok új generációjához igazodó, alacsony nyúlással rendelkező monofil főzsinór. A legmodernebb gyártástechnológiával készült, amely végeredményeként egy igazán strapabíró, magas szakítószilárdsági értékkel rendelkező, jól süllyedő zsinórt sikerült megalkotni. Kiemelt figyelmet szenteltek az élénk, de mégsem zavaró színeknek, amelyek jól láthatók, legyen szó dobásról vagy fárasztásról. A hosszú élettartamért pedig a kopás- és UV-álló bevonat felel.
Vélemények
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Átmérő | 0,18 mm |
| Hossz | 300m |
| Szakítószilárdság | 4,55kg |
| Szín | lila |
| Átmérő változatai | 0,18 mm |
| 0,20mm | |
| 0,22mm | |
| 0,25mm |