Haldorádó Quatro Fluo Pop Up Boilies
| Cikkszám: | HD00076-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Quatro Fluo Pop
Megkérdőjelezhetetlen, hogy a lebegő vagy kikönnyített „hóember”csalik a legtöbb horgászat során fogósabbaknak bizonyulnak, mint a fenéken fekvők, így egyetlen pontyhorgász táskájából sem hiányozhatnak…
A vadonatúj, most bemutatkozó Quatro család különlegessége, hogy egyetlen doboz megvásárlásával 4 különböző – Garlic (fokhagyma), Strawberry (eper), Squid (tintahal) és Pineapple (ananász) – ízesítésű, nagyon sikeres lebegő csalihoz juthatnak a horgászok.
Mind a négy változat Fluo színekben készül, és szeparáltan helyezkednek el a dobozokban. Ezek a csalik, 8 és 11 mm-es változatokban kaphatóak. Ezen csalik mindegyike főzött, tehát e termékek esetében nem oldódó-lebegő csalikról beszélünk. A legkisebb golyókat ( 8 mm) a feeder horgászok figyelmébe is ajánljuk!
Jellemzők:
- Erős lebegőképességű csalik, amelyek önállóan vagy más süllyedő csalikkal kombinálva is rendkívül fogósak!
- A golyók mindegyike főzött („Long Life”), minimum 72 órát kibírnak a vízben.
- A doboztető alatt egy forgatható fedőlap segít a csalik kivételében, amely egyúttal meggátolja azok összekeveredését is.
- Minden dobozban szeparáltan 4 különböző – Garlic / fokhagyma, Strawberry / eper, Squid / tintahal) és Pineapple / ananász) – ízesítésű csali található.
- Három különböző változatban – 8, 11 – kaphatók.
- Egy dobozban csak egyfajta méret van!
- A 8 mm-es változat sárga tetőt kapott.
- A 11 mm-es változat kék tetőt kapott.
- Kiszerelés: 50 gramm.
Vélemények
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Csali mérete | 8 mm |
| Ízesítés | 4 féle |
| Kiszerelés | 50 g / 8 mm |
| Megcélzott hal | ponty,amur |
| Szín | vegyes |
| Változatai | 8mm |
| 11mm |