Haldorádó Red Feeder Zsinór
| Cikkszám: | HD00255-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | HALDORADO |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
Haldorádó Red Feeder 0,20mm/300M - 5,65 Kg
|
HD00078-01
|
Nincs raktáron
|
1.789 Ft
|
|
|
|
Haldorádó Red Feeder 0,22mm/300M - 6,28 Kg
|
HD00078-02
|
Nincs raktáron
|
1.789 Ft
|
|
|
|
Haldorádó Red Feeder 0,25mm/300M - 7,52 Kg
|
HD00078-03
|
Nincs raktáron
|
1.789 Ft
|
|
|
|
Haldorádó Red Feeder Zsinór - 0,18mm/300m - 4,55 kg
|
HD00255-00
|
Nincs raktáron
|
1.789 Ft
|
|
Leírás
A Haldorádó Red Feeder és Blue Feeder a céltudatos feederhorgászok új igényeihez igazodó, alacsony nyúlással rendelkező monofil főzsinór. A legmodernebb gyártástechnológiával készült, amely végeredményeként egy igazán strapabíró, magas szakítószilárdsági értékkel rendelkező, jól süllyedő zsinórt kaptunk. Kiemelt figyelmet szenteltünk a feltűnő, de mégsem zavaró színeknek, amelyek minden körülmények között (nappal és éjszaka egyaránt) jól láthatók, legyen szó dobásról vagy fárasztásról. A hosszú élettartamért pedig a kopás- és UV-álló bevonat felel.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Márka | Haldorádó |
| Zsinórvastagság | 0,18mm |
| Szakítószilárdság | 4,55 kg |
| Zsinórhossz | 300 m |
| Változatai | 0,18mm/300m - 4,55kg |
| 0,20mm/300M - 5,65 Kg | |
| 0,22mm/300M - 6,28 Kg | |
| 0,25mm/300M - 7,52 Kg |