ICC Hurkanyomó Pogácsás Kompresszoros Bojlinyomó
| Cikkszám: | IC00016-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 43.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | ICC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Az ICC profi, időt álló eszköze olyan horgászok részére, akik inkább a házilag elkészített saját csalit részesítik előnyben és szívesen kísérleteznek saját receptjeik kidolgozásával. Ezzel a bojlinyomóval rövid időn belül, minimális energiával hatalmas mennyiségű tésztát lehet kinyomni, csak győzze valaki görgetni a golyókat…J! A műanyag pogácsák opcionálisan érhetőek el a bojli kinyomóhoz, a kompresszoros bojlinyomó alapból nem tartalmazza a műanyag pogácsát! A megfelelő átmérőjű hurka kinyomásához méretezett pogácsát külön kell kiválasztani hozzá!
Használata nagyon egyszerű. A termék testében elhelyezett kemény műanyag dugattyút a kompresszorból szabályozhatóan (állítható szelep) érkező levegő nyomása tolja a kinyomó tölcsér irányába, amikor végig ért a dugattyú, akkor végeket csak meg kell fordítani, feltölteni az elkészített masszával és már indulhat is tovább a hurkák gyártása. Az elején érdemes a szeleppel beállítani a megfelelő nyomást, hogy kényelmesen és megfelelő tömörséget elérve tudjuk a masszát kinyomni. Azoknak horgásztársaknak ajánljuk ezt a terméket, akik egy időt álló eszközzel a kezükben élvezni szeretnék a problémamentes csali gyártás örömeit!
A termék hurkanyomó pogácsát nem tartalmaz, külön megvásárolandó!
Vélemények
Paraméterek
| Anyaga | Alumínium; kemény műanyag |
| Kapacitás | 3,5kg |
| Hossz | 500mm |
| Átmérő | 92mm |
| Szállítási hossz | 600mm |
| Nettó súly | 2.720g |