Imperial Baits Carptrack BIG Fish Boilie Bojli
| Cikkszám: | IB00091-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | IMPERIAL BAITS |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Imperial Baits Carptrack Big Fish 24mm 1kg
A csali három különböző hallisztből és az eredeti Robin Red és Super Red adalékanyagokból áll. Vízben oldódó fehérjekoncentrátumot is tartalmaz, amely tovább serkenti a halakat a csalira. Ez a csali magasra tette a mércét a piacon kapható összes halkeverék számára.
A bojlik a következő adalékokat is tartalmazzák: Liquid Amino (12ml/kg), Indiai Feketebors Illóolaj (3ml/kg), Fish Flavor (6ml/kg). Tökéletes minden típusú vízhez.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Kiszerelés | 1kg |
| Méret | 24mm |
| Tobábbi változata | 30mm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Imperial Baits Power Tower Half'n Half Elite Kritikusan Kiegyensúlyozott Bojli
2.389 Ft -tól
Típusonként eltérő
HiCARP Pixy 30mm 350g/ 1kg/ 5kg/ 10kg - édes kész bojlik 4 féle kiszerelésben
2.489 Ft -tól
Nincs raktáron