Imperial Baits Carptrack Elite Strawberry Boilie Bojli
| Cikkszám: | IB00210-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | IMPERIAL BAITS |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
Imperial Baits Carptrack Elite Strawberry Boilie Bojli - 24mm/1kg
|
IB00090-00
|
3 db raktáron
|
6.389 Ft
|
|
|
|
Imperial Baits Carptrack Elite Strawberry Boilie Bojli - 30mm/1kg
|
IB00095-00
|
Nincs raktáron
|
6.389 Ft
|
|
|
|
Imperial Baits Carptrack Elite Strawberry Boilie Bojli - 16mm/1kg
|
IB00210-00
|
Nincs raktáron
|
6.389 Ft
|
|
Leírás
Imperial Baits Elite Strawberry
Az Imperial Baiteket a legtöbb európai országban értékesítik, és az egyik legjobbnak tartják a piacon!
Az Elite Strawberry bojlik a legjobb hallisztből és vízben oldódó alapanyagokból, azaz az InP, GLM és Carptrack Protein Konzentratból készülnek.
Ezen kívül a Strawberry Powder csodálatos illatot ad ehhez a labdához, és a piacon elérhető legjobb eperré teszi!
A golyók csúcs Carptrack adalékokat tartalmaznak, azaz NDHC édesítőszert, Liquid Amino-t, InL-t, Elite Strawberry Flavort.
Egész évszakos csali minden évszakhoz. Nem találsz még egy ilyen "epret" ...
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Kiszerelés | 1kg |
| Méret | 16mm |
| További változatai | 24mm |
| 30mm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Imperial Baits Power Tower Half'n Half BIG Fish Kritikusan Kiegyensúlyozott Bojli
2.389 Ft -tól
Típusonként eltérő
NUTRABAITS CO-DE Boilie Mix 1,5KG, 10KG - bojli mix 2 féle kiszerelésben
7.889 Ft -tól
Nincs raktáron