JRC Cocoon Levelbed CPT Ágy
| Cikkszám: | JR00180-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 74.999,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
- Ultrakönnyű alumínium váz, mindössze 9,4 kg
- Erős lábrögzítők a teljes biztonságért
- Extra kényelmes matrac, prémium kivitelezés
- Beépített párna a fejrészben
- Bármelyik hálózsákkal kompatibilis
- Jrc logós, nagyméretű ágytalpak
- Integrál cipzáras zseb, pl az elektromos kapásjelző vevőjének tárolására
- Méret: 198 x 79 x 40 cm
- Súly: 9,3 kg
- Teherbírás: 130 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Váz | Ultrakönnyű alumínium váz, mindössze 9,4 kg |
| Méret | 198 x 79 x 40 cm |
| Súly | 9,3 kg |
| Teherbírás | 130 kg |