JRC Defender Cork Bojlis Bot 10ft/300cm - 3.00lb
| Cikkszám: | JR00108-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 28.389,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A JRC Defender megújult botok tervezésénél a kezdő és haladó horgászok igényeit vették figyelembe, ebből született meg ez a kiváló ár-értek arányú széria.
Megjelenését tovább fokozza a fekete blank és a két talpas gyűrűsor. A bot értékét növeli a DPS orsótartó és SIC gyűrűk.
Ha egy elnyűhetetlen botot keresel, és nem szeretnél vagyonokat költeni, ezeket a botokat Neked találták ki!
- Hossz: 3m
- Dobósúly: 3 lb
- Szállítási hossza: 154cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3m |
| Dobósúly | 3 lb |
| Szállítási hossza | 154cm |