JRC Defender II Relaxa Recliner Arm Chair Szék
| Cikkszám: | JR00048-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 36.499,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
JRC Defender II Relaxa Recliner Arm Chair horgász szék
Ez a DEFENDER Relaxa Recliner karosszék ideális azon horgászok számára, akik kényelmes helyet keresnek! Az ülőfelület és a háttámla kényelmes, párnázott polárgyapjú és poliészter anyagból készült, a lábak kihúzhatóak, a talpak pedig sárállóak. A szék extra tágas, az ülés szélessége 56 cm, a háttámla hossza pedig 68 cm. A háttámla 8 különböző szögben állítható, így a teljesen lapostól a teljesen egyenesig mindent lehetővé tesz.
Paraméterek:
- Erős és kényelmes kialakítású szék karfákkal
- A háttámla 8 különböző szögben állítható
- Extra széles ülőfelület és hosszú háttámla
- Stabil hi-tensile acélváz
- Ergonomikus kialakítású párnázott poliészter + polárgyapjú huzat
- Sártalpak
- Rögzítő rendszerrel állítható lábhosszúság
- Állítható magasság: 39-53cm
- Súly: 6,3kg
- Maximális terhelés: 150kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Állítható magasság | 39-53cm |
| Súly | 6,3kg |
| Maximális terhelés | 150kg |