JRC Defender Spod Bot 12ft/360cm - 5.5lb
| Cikkszám: | JR00111-00 |
| Raktárkészlet: | 4 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 32.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A hihetetlen értéket képviselő Defender bojlis bot sorozat minden új vagy középszintű pontyhorgásznak megfelel, akinek szüksége van a valódi ár-érték arány és a szilárd JRC teljesítmény kombinációjára.Jellemzők:Vékony, de erőteljes karbon kompozit blank szerkezetDps orsótartóKönnyű Ts SIC gyűrűkNylon vonalas klipMatt természetes karbon felületKiváló minőségű zsugorgumi hátsó fogantyú
- Hossz: 360 cm
- Dobósúly: 5,5 lb
- Botnyél típusa: rövidített
- Tagok száma: 2
- Súly: 578 g
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 360 cm |
| Dobósúly | 5,5 lb |
| Botnyél típusa | rövidített |
| Tagok száma | 2 |
| Súly | 578 g |
HASONLÓ TERMÉKEK
Daiwa Bojlis Bot Black Widow XT Carp 12ft (360m) 2részes - 3,5lbs
-27%
Nincs raktáron