JRC DR 10000 FS Nyelető Fékes
| Cikkszám: | JR00100-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 28.789,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A DR FS orsók erős és megbízható orsók pontos szabad orsórendszerrel. Az orsók erős grafittesttel és rotorral, alumínium orsóval és cinkötvözet belső részekkel készülnek. A párhuzamos zsinórfektetési oszcillációs rendszer kiváló zsinórfektetést biztosít, optimális dobási távolságot eredményezve. Tökéletes közép- és hosszú távú horgászathoz!
• Könnyű grafit test és rotor
• Szabad orsórendszer
• Visszamenet gátló be/ki kapcsoló
• Többlemezes húzórendszer
• Erős cinkötvözet fogaskerék és hajtómű készlet
• Alumínium orsó zsinórcsipesszel
• Párhuzamos vonalfekvésű oszcillációs rendszer
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Orsóméret | 10000 |
| Súly | 424g |
| Csapágyak | 4 |
| Áttétel | 4,9:1 |
| Vonalkihúzás | 93 cm |
| Max fékerő | 7 kg |
| Orsóhúzás | Elülső húzás |
| Tartalék dob | Nem |
| Orsó kapacitása | 0,38/260 |