JRC Fusion Bojlis Bot 12ft/360cm - 2 Részes
| Cikkszám: | JR00102-NO |
| Raktárkészlet: | Típusonként eltérő |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Típusonként eltérő |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kép: | Név: | Cikkszám: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
JRC Fusion Bojlis Bot 12ft/360cm - 3lb, 2 Részes
|
JR00102-00
|
2 db raktáron
|
58.389 Ft
|
|
|
|
JRC Fusion Bojlis Bot 12ft/360cm - 3.25lb, 2 Részes
|
JR00102-01
|
Nincs raktáron
|
58.389 Ft
|
|
|
|
JRC Fusion Bojlis Bot 12ft/360cm - 3.5lb, 2 Részes
|
JR00102-02
|
2 db raktáron
|
62.289 Ft
|
|
Leírás
Tervezte és fejlesztette a Greys UK! A teljesen matt fekete blankok a minőség és a kidolgozottság érzetét keltik. A Pac Bay Minima gyűrűk és az Anti-Frap spiccgyűrű pedig karcsú és könnyű profilt és gyorsabb akciót eredményeznek. Matt fekete orsótartó Seaguide gyűrűsor Gubanclódásmentes spiccgyűrű Zsugorcsövezett nyél Könnyített blank, 1K karbon erősítéssel Lézerrel gravírozott végdugó
- Hossz: 3.66m
- Dobósúly: 3lb, 3,25l, 3,5b
- Tagok száma: 2
- Súly: 340g
- Szállítási hossz: 186cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Típus | Szülő |
| Hossz | 3.66m |
| Dobósúly | 3lb, 3,25l, 3,5b |
| Tagok száma | 2 |
| Súly | 340g |
| Szállítási hossz | 186cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Century C2 MK2 Master Rod Command & Control Bojlis Bot
-10%
Típusonként eltérő
Century C2 SP Master Rod Special Performance Bojlis Bot
-10%
Típusonként eltérő