JRC Fusion Bojlis Bot 13ft/390cm - 3.5lb, 2 Részes
| Cikkszám: | JR00174-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 66.189,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Tervezte és fejlesztette a Greys UK! A teljesen matt fekete blankok a minőség és a kidolgozottság érzetét keltik. A Pac Bay Minima gyűrűk és az Anti-Frap spiccgyűrű pedig karcsú és könnyű profilt és gyorsabb akciót eredményeznek. Matt fekete orsótartó Seaguide gyűrűsor Gubanclódásmentes spiccgyűrű Zsugorcsövezett nyél Könnyített blank, 1K karbon erősítéssel Lézerrel gravírozott végdugó
- Hossz: 3.96m
- Dobósúly: 3,5lb
- Tagok száma: 2
- Súly: 380g
- Szállítási hossz: 202cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3.96m |
| Dobósúly | 3,5lb |
| Tagok száma | 2 |
| Súly | 380g |
| Szállítási hossz | 202cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Beastmaster Feeder DX 13' 396cm 150gr Feeder Bot (BMDXLC150FDR)
-10%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Rod TX-2A Carp Intensity 396cm 13ft 2 részes - 3,50+lb
-32%
Raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Power Feeder Heavy (4,27m, 14'0") 3 részes - 150g
-20%
Nincs raktáron
Daiwa Feeder Bot N'Zon Super Slim X Power Carp Feeder 390cm 240g
-30%
Nincs raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Power Feeder (3,96m, 13') 3 részes - 120g
-25%
Nincs raktáron
Shimano Beastmaster Feeder DX 13' 396cm 120gr Feeder Bot (BMDXLC120FDR)
-10%
Nincs raktáron