JRC Fusion Spod/Marker Bot 12ft/360cm - 4.5lb, 2 Részes
| Cikkszám: | JR00103-00 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 62.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Tervezte és fejlesztette a Greys UK! A teljesen matt fekete blankok a minőség és a kidolgozottság érzetét keltik. A Pac Bay Minima gyűrűk és az Anti-Frap spiccgyűrű pedig karcsú és könnyű profilt és gyorsabb akciót eredményeznek. Matt fekete orsótartó Seaguide gyűrűsor Gubanclódásmentes spiccgyűrű Zsugorcsövezett nyél Könnyített blank, 1K karbon erősítéssel Lézerrel gravírozott végdugó
- Hossz: 3.66m
- Dobósúly: 4,5lb
- Tagok száma: 2
- Súly: 390g
- Szállítási hossz: 186cm
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hossz | 3.66m |
| Dobósúly | 4,5lb |
| Tagok száma | 2 |
| Súly | 390g |
| Szállítási hossz | 186cm |
HASONLÓ TERMÉKEK
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Power Feeder (3,96m, 13') 3 részes - 120g
-25%
Nincs raktáron
Shimano Beastmaster Feeder DX 13' 396cm 120gr Feeder Bot (BMDXLC120FDR)
-10%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Rod TX-2A Carp Intensity 396cm 13ft 2 részes - 3,50+lb
-32%
Raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Power Feeder Heavy (4,27m, 14'0") 3 részes - 150g
-20%
Nincs raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Feeder (3,66m, 12'0") 2 részes - 90g
-10%
Nincs raktáron
Shimano TRIBAL TX-2 Intensity 12 3lbs 2 Részes Bojlis Bot Parafa Nyéllel (TX212300)
-15%
Nincs raktáron
Shimano Bojlis Bot Tribal TX-2 Carp 12' (366cm) 3lb 2 Részes
-15%
Nincs raktáron
Shimano Feeder Bot Rod Aero X3 Distance Feeder (3,96m, 13'0") 3 részes - 90g
-19%
Nincs raktáron