JRC XTX 10000 LC Elsőfékes Orsó
| Cikkszám: | JR00097-00 |
| Raktárkészlet: | 3 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 45.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Gyártó: | JRC |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
RC XTX Spinning Reel 10000 LC távdobó pontyozó orsó
Az XTX LC egy fantasztikus távdobó orsó. A grafit test a megmunkált, fonott zsinórhoz is alkalmas alumínium dobbal kombinálva megbízható, de könnyű orsót eredményez. A szuper letisztult fekete dizájn és a JRC piros részletek pedig csodás megjelenést kölcsönöznek ennek az erőgépnek! 3 különböző méretben kapható: 6000, 8000 és 10 000.
Paraméterek:
- Long Cast orsó kialakítás
- tökéletes kialakítás az optimális zsinórképhez
- Alumínium dob
- 2 zsinórklipsz
- Lézergravírozott kialakítás
- JRC márkájú fékcsillag
- Alumínium hajtókar
- Méret: 10000
- Fék típusa: első fékes
- Csapágyak száma: 5
- Áttétel: 4.3:1
- Zsínórkapacítás: 0,40mm/500m
- Zsínórbehúzás: 98cm
- Fékerő: 8kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | 10000 |
| Fék típusa | első fékes |
| Csapágyak száma | 5 |
| Áttétel | 4.3:1 |
| Zsínórkapacítás | 0,40mm/500m |
| Zsínórbehúzás | 98cm |
| Fékerő | 8kg |