Ledlenser 18650 Li-Ion Tölthető Akkumulátor (3,7V/3000mAh)
| Cikkszám: | LL00020-00 |
| Raktárkészlet: | 5 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 12.289,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Tartalék akkumulátor Ledlenser lámpákhoz, amely kompatibilitis MT10, ML6, MH10, NEO10R, P7R, F1R, PL6, H8R, IA6, IH8R lámpákkal.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Mélység | 145 mm |
| Súly | 0,06 kg |