Ledlenser Fejlámpa HF4R Core 500lm/130m, Li-ion, Tölthető, Fekete - Core
| Cikkszám: | LL00085-00 |
| Raktárkészlet: | 1 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 13.489,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A HF4R Core vékony és könnyű Ledlenser alapmodell mindennapi használatra. Vörös elülső fénye, valamint a két fényforrás által biztosított tökéletes közeli és távoli megvilágítás teszi ideális fejlámpává kempingezéshez vagy kutyasétáltatáshoz. A fokozatmentesen dönthető lámpafej rugalmasságot biztosít, a vékony fejpánt pedig egyedileg állítható. A beépített akkumulátor a Magnetic Charge System segítségével könnyedén feltölthető. További hasznos funkciói közé tartozik a praktikus szállítási zár és az akkumulátor-állapotjelző.
Jellemzők:
- Vékony fejlámpa három fényerősséggel, valamint piros első lámpával
- Fokozatmentesen dönthető lámpafej
- Világos és tökéletesen kiegyensúlyozott fénymintázat; két fényforrás a közeli és a távoli megvilágításhoz
- Hatékony akkumulátor; könnyen újratölthető az akkumulátor az akkumulátor-állapotjelzővel rendelkező Magnetic Charge System segítségével
- Vízálló folyamatos vízbe merítéskor (IP68)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Vízállóság | IP68 |
| Fényerő | 3 fokozaat + piros |
| Áramforrás fajtája | Li-ion |
| Áramforrás száma | 1 db |
| Áramforrás | 3,7 V Li-ion |
| Tölthető-e | Igen |
| Akku feszültsége | 3,7 V |
| Akku kapacitás | 1000 mAh |
| Színhőmérséklet -tól | 5200 K |
| Színhőmérséklet -ig | 6200 K |
| CRI index | 70 |
| Max. fényáram | 500 lm |
| Erős fokozat fényereje | 300 lm |
| Közepes fokozat fényereje | 120 lm |
| Min. fényáram | 20 lm |
| Max. fénytávolság | 130 m |
| Min. fénytávolság | 15 m |
| Töltési idő | 180 min |
| Min. világítási idő | 2,5 h |
| Max. világítási idő | 35 h |