Ledlenser Fejlámpa HF4R Work 500lm/130m, Li-ion, Tölthető - Ipari
| Cikkszám: | LL00085-01 |
| Raktárkészlet: | 2 db raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 14.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
A HF4R Work vékony és könnyű Ledlenser alapmodell az ipar és a kereskedelem számára. A három fényerősségi fokozat és egy piros elülső fény funkció magas színvisszaadási indexszel párosul a közeli munkavégzéshez. A fokozatmentesen dönthető lámpafej rugalmasságot biztosít. Az elülső védőelemek nagy ütésállóságot kölcsönöznek a lámpának. A hatékony akkumulátornak köszönhetően a HF4R Work akár nyolc órán keresztül is használható közepes intenzitáson. A beépített akkumulátor a Magnetic Charge System segítségével könnyedén feltölthető. További hasznos funkciói közé tartozik a praktikus szállítási zár, valamint a sisakra való különböző rögzítési lehetőség.
Jellemzők:
- Vékony fejlámpa három fényerősséggel, valamint piros első lámpával
- Világos és tökéletesen kiegyensúlyozott fénymintázat; két fényforrás a közeli és a távoli megvilágításhoz
- Védőelemek az elején a nagy ütésállóság érdekében, vízálló folyamatosan vízbe merítve (IP68)
- Hatékony akkumulátor; könnyen újratölthető az akkumulátor az akkumulátor-állapotjelzővel rendelkező Magnetic Charge System segítségével
- Sisakra történő rögzítési lehetőség gumírozott fejpánttal vagy sisakrögzítővel és adapterrel (tartozék)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Áramforrás fajtája | Li-ion |
| Áramforrás száma | 1 db |
| Áramforrás | 3,7 V Li-ion |
| Tölthető-e | Igen |
| Akku feszültsége | 3,7 V |
| Akku kapacitás | 1000 mAh |
| Színhőmérséklet -tól | 4600 K |
| Színhőmérséklet -ig | 5400 K |
| CRI index | 80 |
| Max. fényáram | 500 lm |
| Min. fényáram | 20 lm |
| Max. fénytávolság | 130 m |
| Min. fénytávolság | 15 m |
| Töltési idő | 180 min |
| Min. világítási idő | 2,5 h |
| Max. világítási idő | 35 h |
| Lámpa súlya elemmel/akkuval | 79 g |
| Fej dőlésszöge | 45 ° |
| IP védettség | IP68 |
| Ütésállóság | 2 m |
| Lámpa kompatibilitás | HF4R |
| Erős fokozat fényereje | 300 lm |
| Közepes fokozat fényereje | 80 lm |
| Világító funkciók | Boost |
| Erős | |
| Gyenge | |
| Közepes | |
| Tulajdonságok | Piros fény |
| Szállítási zár | |
| Memória funkció | |
| Backup mode | |
| Kapcsoló típus | |
| Elülső kapcsoló | |
| Hőmérséklet szabályozó rendszer | Mágneses töltőrendszer |
| Fusion beam | |
| USB bemenet | USB-C |
| Méretek csomagolással | Szélesség72 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Mélység | 42 mm |
| Súly | 0,2 kg |