Ledlenser H3.2 Fejlámpa (120lm)
| Cikkszám: | LL00021-00 |
| Raktárkészlet: | Nincs raktáron |
| Külső raktár (2-5 nap szállítás): | Nincs raktáron |
| Egységár: | 10.989,00 Ft/db |
| Szállítási díj: | 990 Ft |
| Gyártó: | LEDLENSER |
| Kívánságlistára teszem | |
Leírás
Nagy teljesítményű fejlámpa, fokozatmentesen szabályozható fényerővel, test-it bliszteres csomagolásban. Az akkutartó dobozon lévő karral állítható a fényerő, így olvasásnál, vagy térkép tanulmányozásánál nem vakít a túl erős fény. A lámpafej 75o-ban elfordítható, így optimálisan beállítható a fénysugár dőlése.
A jobb súlyelosztás érdekében az elemtartó doboz a fejpánton hátul helyezkedik el, spirális vezeték köti össze a lámpával. Tömege elemekkel együtt mindössze 133 gramm.
-
Jellemzők
- Fókuszálhatóság : Igen
- IP védettség: IPX4
- Fej átmérő: 28 mm
- Lámpa súlya elem/akku nélkül: 99 g
- Lámpa súlya elemmel/akkuval: 133 g
- Fej dőlésszöge: 75 °
- Ütésállóság: 1 m
-
Fénykibocsátás
- Min. fénytávolság: 20 m
- Max. fényáram: 120 lm
- Színhőmérséklet -tól : 8000 K
- Színhőmérséklet -ig : 6000 K
- CRI index : 75
- Min. fényáram : 05 lm
- Max. fénytávolság : 100 m
- Led típusa: Power LED
-
Üzemeltetés
- Max. világítási idő: 60 h
- Min. világítási idő: 6 h
-
Energiaellátás
- Áramforrás: AAA
- Áramforrás fajtája: Alkáli
- Áramforrás száma: 3 db
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| IP védettség | IPX4 |
| Fej átmérő | 28 mm |
| Min. fénytávolság | 20 m |
| Max. fényáram | 120 lm |
| Min. fényáram | 05 lm |
| Max. fénytávolság | 100 m |
| Max. világítási idő | 60 h |
| Min. világítási idő | 6 h |
| Áramforrás | 3x AAA |